ПРОДАЖ піддонів усіх типів та розмірів

Займаємося поставками піддонів з 2005 року, стабільно, професійно, промислові об'єми, знання ринку, розуміння попиту. Нові або вживані піддони завжди в наявності та до ваших послуг. Усі типи, сорти та розміри. Супутні товари: кришки, рамки, палетні борти, каркаси та інше.


Працюємо в усіх регіонах України, забезпечуємо оперативну логістику. Невеликі партії піддонів маєте можливість придбати та відвантажити з наших представництв та складів в містах: Київ, Бровари, Чернігів, Черкаси, ЛЬвів, Тернопіль, Житомир, Полтава.
Отримайте консультацію нашого спеціаліста
Приємні подарунки, бонуси та програми лояльності для кожного клієнта
Вкажіть Ваш номер телефону та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами
Будемо раді допомогти Вам!
+38 (067) 566 84 24
НАЙШИРШИЙ АСОРТИМЕНТ піддонів представлений на складах компанії.
На сайті розміщені основні групи, типи та сорти піддонів, щоб дізнатися про весь асортимент нової та вживаної тари телефонуйте +38 067 566 84 24 або розміщуйте замовлення на office@palletdvor.com.ua

Співпраця
Закріплений саме за Вами фахівець проведе професійну консультацію і підбір відповідної дерев'яної тари, адже ми знаємо що у кожної галузі свої вимоги за габаритами, вантажопідйомності, міцності і іншим параметрам. З нами вибір і покупка тари будуть легкими, позбавленими затримок і зволікань.
Платежі, знижки та програми лояльності
Компанія Палетний Двір ТОВ являється платником ПДВ та приймає платежі на р/р в банках України, для постійних клієнтів маємо систему знижок та програму лояльності за якою даруємо каву, піцу або суші та інші подарунки.
Центральний офіс:

м Бровари, бул-р Незалежності 31, оф 406, 401
відділ продажів +38 067 566 84 24
відділ закупівель +38 067 368 25 53
office@palletdvor.com.ua

Наші представництва та філії по Україні:
Бровари
вул. Онікієнка 131
Львів
вул. Городоцька 357
Черкаси
вул. Першотравнева 63
Чернігів
вул. Квітнева 17
Error get alias
Error get alias